Барај

  Контактирајте не

  Плус Друштвото со ограничена одговорност

  адреса

  81 Zhennan патот, Yinzhou округ, Ningbo Сити, провинција Жеџијанг, Кина

  Е-пошта

  телефон

  Sales: +86 13777246398

  whatsapp: +86 13777246398

  часа

  Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

  Сабота, Недела: Затворено

  Сакаат да работат со САД?

  Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас

  WhatsApp Онлајн Chat!