Барај

  Најчесто поставувани прашања

  Најчесто поставувани прашања

  НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

  Што е БПА?

  БПА (бисфенол А) е синтетички соединенија базирани на јаглерод се користи за да се направи многу јасно пластика, вклучувајќи шишиња, кои се поврзани со можните опасности на фетуси, доенчињата и малите деца.

  Дали вашите производи БПА слободен?

  Апсолутно! Нашата цел број еден е обезбедување на врвен квалитет и опасност-бесплатни производи кои се безбедни за секој член на семејството, кој е зошто никогаш не ќе го најдете БПА во било кој од нашите производи.

  Што е течење без технологија?

  Ние ги користиме со висок квалитет и висока технологија печатите на сите капаци и капи на нашите клатачни, уверувајќи дека никогаш не ќе мора да се грижите за вашите гуми протекување во вашата торба.

  Што е УВ печатење?

  Тоа е метод на печатење со што логото е донесен под многу топло УВ светла, уверувајќи дека логото ќе биде многу подолготрајни од редовните свила печатење на екран. Ова го прави за логоа, кои дури и ќе го издржат различни тече низ машина за миење садови.

  Што е топлина трансфер печатење?

  Тоа е метод на печатење се користи главно за лого со многу бои. Пластична фолија со логото се топлина запечатени кон шишето, со што за најдолг траен и највисок квалитет на печатење за логоа.

  Кои бои може да се направи на шишиња и капаци?

  Секоја боја може да се замисли, ние може да направи вашата шишиња и капаци во него! Само ги споделите со нас на бојата Pantone.

  Може ли да ставам лого на клатачни?

  Тоа е наша специјалност! Стави било логото ви се допаѓа на вашиот шејкер шишиња.

  Кога се прават вашите производи?

  Сите наши производи се направени во нашата сопствена фабрика.

  Сакаат да работат со САД?


  WhatsApp Онлајн Chat!