kërkim

  Çfarë Ne Oferta

  Produktet më të shitura
  Ne prodvide të lartë materiale të cilësisë PP për plastike shaker bottle.Our UV shtyp është pjatalarëse sigurt.
  Dhe ne garanci për çdo njëri shaker ne shesim është leakproof.

  Për një kuptim më të mirë të produkteve tona dhe çmimet, pleace klikoni në butonin e duhur për të improvoe informacionin, ne do të përgjigjeni për ju hollë 24 orë.

  hetim Tani

  Featured produktet

  Produktet më të shitura

  Pse të na zgjidhni ne?

   

  Themeluar në vitin 2010, A PLUS shishe Company Limited është një profesionist shishe plastike shaker dhe sportive prodhues shishe me ujë. Një PLUS zotëron më shumë se 5000 metra katrore fabrikë standarde industriale dhe departamentet përgjegjëse për R & D, derdhur injeksion, derdhur goditje, shtypje mëndafshi ekran dhe kuvendit. Ne gjithashtu të mirëpritur urdhërat përshtatur për përfundimin.

   

  WhatsApp Online Chat!