kërkim

  Na kontaktoni

  Një kompani PLUS LIMITED

  Adresë

  81 Zhennan Road, Yinzhou District, Ningbo City, Provinca Zhejiang, China

  telefon

  Sales: +86 13777246398

  whatsapp: +86 13777246398

  orë

  E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

  Shtunë, e diel: Mbyllur

  Duan të punojnë me ne?

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  WhatsApp Online Chat!