kërkim

  FAQs

  FAQ

  PYETJET MË TË SHPESHTA

  Çfarë është BPA?

  BPA (Bisphenol A) eshte nje karbonit me bazë përbërje sintetike përdoret për të bërë shumë plastikës të qarta, duke përfshirë shishe, e cila ka qenë e lidhur me rreziqet e mundshme për të fetusit, foshnjat dhe fëmijët e vegjël.

  Janë produktet tuaja BPA-free?

  Absolutisht! Ynë numër një qëllimi është ofruar produkte të cilësisë së lartë dhe të rrezikut të lirë që janë të sigurta për çdo anëtar të familjes, e cila është arsyeja pse ju nuk do të gjeni BPA në ndonjë nga produktet tona.

  Çfarë është teknologji rrjedhje të lirë?

  Ne përdorim cilësi të lartë dhe vulat e teknologjisë së lartë në të gjitha kapak dhe kapele të edited directory tonë, duke siguruar që ju kurrë nuk do të duhet të shqetësohen për shaker tuaj rrjedh në çantën tuaj.

  Çfarë është shtypjen UV?

  Kjo është një metodë e shtypjes ku logo është kaluar nën dritat shumë të ngrohtë UV, duke siguruar se logo do të jetë shumë më të qëndrueshme se shtypjen e rregullt ekran mëndafshi. Kjo e bën për logot që do të përballojë edhe shkon të ndryshme përmes pjatalarëse.

  Çfarë është shtypjen Heat-transfer?

  Kjo është një metodë e shtypjes e përdorur kryesisht për logot me shumë ngjyra. Një film plastike me logon është ngrohjes vulosur mbi shishe, duke e bërë për më të gjatë të qëndrueshme dhe më të lartë të shtypjes cilësisë për logot.

  Cilat ngjyra mund të bëni shishe dhe kapak?

  Çdo ngjyrë ju mund të imagjinoni, ne mund të bëjë shishe tuaja dhe kapak në të! Vetëm na tregoni ngjyrën Pantone.

  A mund të vënë logo tim mbi edited directory?

  Kjo është specialiteti ynë! Vënë ndonjë logo që ju pëlqen në shishe tuaj Shaker.

  Ku janë produktet tuaja bëhen?

  Të gjitha prodhimet tona janë bërë në fabrikën tonë.

  Duan të punojnë me ne?


  WhatsApp Online Chat!